superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


BELLY DIET 500G. + GACINIJA 100 KAPS.

BELLY DIET GALINGAS SKAIDULŲ ŠALTINIS, SLOPINA APETITĄ, PRATURTINA VIRŠKINIMUI NAUDINGOMIS SKAIDULOMIS, VALO ŽARNYNĄ IR PADEDA KOVOTI SU PAPILDOMAIS KILOGRAMAIS.

GARCINIJA NELEIDŽIA ANGLEVANDENIŲ PERTEKLIUI PAVIRSTI RIEBALAIS. SKATINA ORGANIZMO MEDŽIAGŲ APYKAITĄ, SUMAŽINA POTRAUKĮ SALDUMYNAMS, SLOPINA IR PADEDA SUREGULIUOTI APETITĄ.
Kaina:
Kaina: 25,00 €

APIE PRODUKTĄ

Užpylus vandeniu, Belly Diet greitai sugeria vandenį ir Išbrinksta. Išgėrus užpildo skrandžio turinį, ir natūraliai suvalgomos mažesnės porcijos maisto. Jos praeina kaip šluota mūsų žarnynu ir slinkdamos žemyn absorbuoja ir pašalina toksinus, tokiu būdu Išvalydamos virškinamąjį traktą, reguliuodamos tuštinimąsi, apsaugodamos nuo vidurių užkietėjimo. Išgėrus rekomenduojamą dozę šIų skaidulų, rekomenduojama Išgerti papildomą stiklinę skysčIų. Patekusios į organizmą skaidulos toliau brinksta ir papildomas skystis reikalingas sėkmingam organizmo valymo proceso užbaigimui. 

 

Kambodžinė garcinija yra pietų azijoje augantis augalas, kuris tailande ir pietų indijoje jau daugelį amžIų buvo vartojamas medicininiais tikslais. Šiandien džiovinant garcinijos vaisių odeles yra Išgaunama hidroksicitrinos rūgštis (hcr), kuri mūsų organizme sumažina riebalų gamybą Iš angliavandenių ir mažina apetitą.

Paprastai vykstant medžiagų apykaitai, nesunaudotus angliavandenius kepenys paverčia riebalais. Vartojant garciniją sutrukdoma angliavandenius paversti riebalais, todėl mūsų organizmas palaipsniui pradeda deginti turimas riebalų atsargas. Hcr taip pat mažina apetitą. Kai kepenyse pasigamina ir pakankamai prisikaupia glikogeno,smegenys gauna signalą, kad yra gauta pakankamai maisto. Apetito slopinimas mažinant norą valgyti yra vadinamas pasisotinimo refleksu.

 

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Mūsų siūlomi produktai skirti papildyti įprastą maisto racioną.

 

 

 

LINIJA