superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


BOLIVINĖ BALANDA 1KG.

PAGAL BALTYMŲ IR NEPAKEIČIAMŲ AMINO RŪGŠČIŲ KIEKĮ ŠIS AUGALAS NETURI SAU LYGIŲ.
KYNVOJE MINERALINIŲ MEDŽIAGŲ DAUGIAU NEI KVIEČIUOSE, MIEŽIUOSE IR RYŽIUOSE. JI TURI MAGNIO IR GELEŽIES, KALIO, KALCIO, CINKO, B GRUPĖS VITAMINŲ
TINKA ALERGIŠKIEMS ŽMONĖS, KADANGI NETURI GLITIMO.
Kaina
Pardavimo kaina7,00 €

APIE PRODUKTĄ

Bolivinės balandos dar vadinamos kynvomis, burnočių giminaičiai, žinomi kaip maistiniai ir dekoratyviniai vienmečiai augalai, maistui pradėti auginti jau prieš kelis tūkstančius metų Andų kalnuose. Augalai, subrandinantys galybę smulkių – baltų, gelsvų, rausvų, tamsiai rudų, raudonų ir net juodų sėklų, ypač vertinami dėl savo maistinių savybių ir šiuolaikiniame pasaulyje atrandami iš naujo. Šiuo metu bolivinės balandos auginamos Peru, Čilėje ir Bolivijoje ir plačiai vartojamos maistui visame pasaulyje.
Bolivinių balandų sėklos iš kitų augalų išsiskiria ypatinga sudėtimi, sėklose yra angliavandenių, baltymų, riebalų, skaidulinių medžiagų, mineralų ir vitaminų. Bolivinių balandų sėklose randamos devynios pagrindinės aminorūgštys, manoma, kad savo proporcija idealiai tinkančios žmogaus organizmui.

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Mūsų siūlomi produktai skirti papildyti įprastą maisto racioną.

 

 

 

 

LINIJA