superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias

burnocio-seklos-superfoods
burnocio-seklos-www.superfoods.lt

BURNOČIO SĖKLOS 1KG.

BURNOČIO BALTYMAI YRA ARČIAUSIAI TEORIŠKAI APSKAIČIUOTŲ IDEALIŲ BALTYMŲ, O PAGAL AMINORŪGŠČIŲ BALANSĄ – PRILYGSTA MOTINOS PIENUI. BURNOČIUOSE GAUSU KALCIO, GELEŽIES, MAGNIO, FOSFORO, KALIO.
PROF. A. SVIRSKIO KNYGA „BURNOČIAI – PAŠARAS, MAISTAS, VAISTAS“, VILNIUS, 2007 M.

APIE PRODUKTĄ

Burnočiai – vienmečiai žoliniai augalai, galintys augti įvairiomis klimato sąlygomis. Šie augalai maistui buvo naudojami jau prieš keletą tūkstančių metų, tai viena seniausių maistinių augalų rūšių, kurių savybes žinojo net senovės indėnų civilizacijos. Šiuo metu tai kasdienis maisto produktas, be kurio neapsieina Lotynų Amerikos ir Pietryčių Azijos tautos, pastaruoju metu labai populiarėja kitose šalyse, tame tarpe ir Europoje.

Burnočių sėklos pasižymi riešutų skoniu ir valgomos virtos, skrudintos, sumaltos į miltus, iš burnočių spaudžiamas labai vertingas aliejus. Iš šių sėklų verdamos košės, kepami kepiniai, jų dedama į salotas, troškinius, sriubas, sėklos maišomos su kitais grūdais, spraginamos.

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Mūsų siūlomi produktai skirti papildyti įprastą maisto racioną.

 

 

 

 

LINIJA