superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


GARCINIJA 100 KAPSULIŲ

GARCINIJA NELEIDŽIA ANGLEVANDENIŲ PERTEKLIUI PAVIRSTI RIEBALAIS. PADEDA SKATINTI NATŪRALIĄ ORGANIZMO MEDŽIAGŲ APYKAITĄ, SUMAŽINTI POTRAUKĮ CUKRUI, SALDUMYNAMS, SLOPINTI IR PADĖTI SUREGULIUOTI APETITĄ, SUTEIKTI SOTUMO JAUSMĄ.
Kaina:
Kaina: 15,00 €

APIE PRODUKTĄ

Kambodžinė garcinija yra pietų azijoje augantis augalas, kuris tailande ir pietų indijoje jau daugelį amžIų buvo vartojamas medicininiais tikslais. Šiandien džiovinant garcinijos vaisių odeles yra Išgaunama hidroksicitrinos rūgštis (hcr), kuri mūsų organizme sumažina riebalų gamybą Iš angliavandenių ir mažina apetitą.

Paprastai vykstant medžiagų apykaitai, nesunaudotus angliavandenius kepenys paverčia riebalais. Vartojant garciniją sutrukdoma angliavandenius paversti riebalais, todėl mūsų organizmas palaipsniui pradeda deginti turimas riebalų atsargas. Hcr taip pat mažina apetitą. Kai kepenyse pasigamina ir pakankamai prisikaupia glikogeno,smegenys gauna signalą, kad yra gauta pakankamai maisto. Apetito slopinimas mažinant norą valgyti yra vadinamas pasisotinimo refleksu.

GARSINIJA AKCIJA LIEKNEJIMUI 25 SUPERFOODS

 

 

 

 

LINIJA