superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


GINKMEDŽIO LAPAI 100G.

VARTOJAMI STABDANT ALZHEIMERIO LIGOS VYSTYMĄSI, ESANT KRAUJOTAKOS SUTRIKIMAMS, SERGANT DEPRESIJA AR SKUNDŽIANTIS NUOTAIKŲ KAITA, SERGANT PADIDĖJUSIO ARTERINIO KRAUJOSPŪDŽIO LIGA.

APIE PRODUKTĄ

Ginkmedžio preparatai vartojami kai reikia pagerinti koncentraciją esant aktyvumo ir dėmesio sutrikimo sindromui, stabdant alzheimerio ligos vystymąsi, kai atsiranda trumposios atminties sutrikimai ir vargina koncentracijos trūkumas. Šiuo atveju ginkmedžio preparatus rekomenduojama gerti ne trumpiau kaip tris mėnesius.

Esant kraujotakos sutrikimams. Ginkmedis ypač naudingas kai sutrinka galūnių kraujotaka ir vargina galūnių skausmai bei reino liga. Jis padeda besiskundžiantiems galūnių tirpimu ir šalimu.
Sergant depresija ir skundžiantis nuotaikų kaita. Nuo seno yra žinomas antidepresinis ginkmedžio lapų poveikis. Jis siejamas su nervinių ląstelių kraujotakos pagerinimu, bei natūraliu smegenų ląstelių impulsą perduodančIų medžiagų gamybos skatinimu. Dažnai paciento būklė dramatiškai pagerėja jau po 8 savaičIų gydymo šiais preparatais.
Sergant padidėjusio arterinio kraujospūdžio liga.

 

 

 

LINIJA