superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


MATCHA 50G.

MATCHA ARBATA GAMINAMA IŠ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ARBATŽOLIŲ, KURIOS SUTRINAMOS IKI MILTELIŲ. ŠIOS ARBATOS SKONIS – RYŠKUS IR GANA AŠTRUS.
SAKOMA, KAD MATCHA ARBATA, GERINA MEDŽIAGŲ APYKAITĄ, DIDINA IMUNITETO ATSPARUMĄ LIGOM, SUTEIKIA ENERGIJOS, MAŽINA STRESĄ, PADEDA SUSIKAUPTI.

APIE PRODUKTĄ

Matcha Arbata - Japonijoje Labai Vertinima Žaliosios Arbatos Rūšis, Pasižyminti Ne Tik Unikaliomis Savybėmis, Bet Ir Imuniteto Stirprinimo Galia. Geriant Paprastą Žaliąją Arbatą, Nesuvartojame Daugelio Naudingų Medžiagų, Esančių Arbatos Lapeliuose. Tačiau Matcha Arbata Gaminama Iš Aukščiausios Kokybės Arbatžolių, Šios Sutrinamos Iki Miltelių, Kurie Tirpinami Vandenyje. Tokiu Būdu Gėrimas Prisotinamas Žymiai Daugiau Maistingų Ir Naudingų Medžiagų. Geriant Šią Arbatą Įsisavinamos Visos Naudingos Arbatmedžių Lapuose Esančios Medžiagos: Vitaminai, Mineralai Bei Antioksidantai. 

Šios Arbatos Skonis – Ryškus Ir Gana Aštrus. Virtuvės Šefai Šios Arbatos Miltelių Deda Į Saldaus Ir Pikantiško Skonio Patiekalus. Galima Pagardinti Keksiukus, Šokoladinį Pyragą, Sriubą Ar Pudingą. Rekomenduojama Vartoti Gryną, Organišką Matcha Arbatą, Kuri Pasižymi Nemaža Kaina, Tačiau Yra Aukščiausios Kokybės. Tačiau Nepersistenkite Ir Vartokite Šios Arbatos Nedideliais Kiekias, Pavyzdžiui Vienas Arbatos Puodelis Per Dieną, Nes Joje Itin Daug Kofeino, Todėl Vėliau Gali Būti Sunku Užmigti. Matcha Miltelius Galima Vartoti Kasdien Nedideliais Kiekiais, Pavyzdžiui Pabarstant Vaisinį Kokteilį Ar Kitą Skanų Gėrimą, Užkandį.

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Mūsų siūlomi produktai skirti papildyti įprastą maisto racioną.

 

 

 

LINIJA