superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


MEŠKINIS ČESNAKAS 100G.

MEŠKINIS ČESNAKAS NEĮTIKĖTINAS VITAMINŲ IR ANTIOKSIDANTŲ KAUPINAS AUGALAS. PLAČIAI NAUDOJAMAS VIRTUVĖSE. GARDINAMOS SRIUBOS IR PADAŽAI. KELIS LAPUS ĮPJAUSTYSITE Į SALOTAS ARBA UŽBARSTYSITE ANT KEPTO MĖSOS AR ŽUVIES PATIEKALO.
Kaina
Pardavimo kaina5,00 €

APIE PRODUKTĄ

Meškiniame česnake gausu geležies, magnio, fosforo, kalio, sieros, vario, vitaminų A (beta karotenas), b1 (tiaminas), b2 (riboflavinas), b3, b9 (folio rūgštis), vitamino c (askorbino rūgštis). Vitamino c jame yra 10-15 kartų daugiau nei citrinose ir apelsinuose.

Meškinis česnakas veiksmingas mažinant kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujuje. Jis vartojamas galvos skausmo prevencijai: poveikis panašus į aspirino, skystina kraują.
Naudingas širdies kraujagyslėms, padeda pašalinti riebalus Iš organizmo. Česnakai yra galingas antioksidantas su puikiomis gydomosiomis savybėmis: įrodyta, kad naikina 23 rūšIų bakterijas (tarp ju salmoneles ir stafilokokus), grybelius, parazitus ir virusus. Taip pat naikina virusines infekcijas: vėjaraupius, tymus, kiaulytę.
Stiprina imuninę sistemą, naudingas žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu: skatina insulino ir kasos sekreciją, todėl padeda organizmui reguliuoti cukraus kiekį kraujuje.

 

 

 

LINIJA