superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


SMULKI HIMALAJŲ DRUSKA 1KG

TAI SENIAUSIA, ŠVARIAUSIAI IŠSILAIKIUSI, NEAPDOROTA IR DIRBTINIU BŪDU NEVALYTA (NERAFINUOTA) DRUSKA, GAUSI MIKROELEMENTŲ IR MINERALŲ, KAI TUO TARPU ĮPRASTOJE STALO DRUSKOJE DOMINUOJA NATRIO CHLORIDAS, DIRBTINAI PRIDĖTAS JODAS IR FLUORAS.
Kaina
Pardavimo kaina3,00 €

APIE PRODUKTĄ

Himalajų druska – tai nerafinuota, natūrali ir neperdirbta druska, kasama iš druskų urvų, susiformavusių prieš kelis šimtus milijonų metų išdžiūvus vandenynui. Šios druskos klodai glūdi 300 – 600 m gylyje, Himalajų papėdėje, Pakistane ir yra apsaugoti nuo išorinės aplinkos poveikio, todėl nėra užteršti. 
Himalajų druska turi baktericidinių savybių, skatina organizmo atsinaujinimą bei energijos pusiausvyros išlaikymą, balanso tarp rūgščių ir šarmų atstatymą, kristalizuotų nuosėdų ištirpimą bei pašalinimą iš organizmo . Taip pat puikiai šalina sunkiuosius metalus iš organizmo.

Skoniu šiek tiek skiriasi nuo kitos druskos rūšių, yra švelnesnė, naudojama maistui gardinti. Ši druska taip pat plačiai naudojama kosmetologijoje, pirtyse, vonioms. Himalajų druskos vonios atpalaiduoja, drėkina odą, palankiai veikia kamuojant dermatitui, egzemoms, niežuliui.
Kristalizuota

 

 

 

 

LINIJA