superfoods.lt geriausiomis kainomis

Prekių krepšelis tuščias


GUARANA 250G.

KELI ŠAUKŠTELIAI GUARANOS JŪSŲ GĖRIMĄ PAVERS ENERGETINIU.
GUARANINAS SUTEIKS LABAI DAUG ENERGIJOS.
ENERGIJOS ANTPLŪDIS YRA STIPRĖJANTIS IR TĘSIASI ILGĄ LAIKO TARPĄ.
TEOBROMINAS IR TEOFILINAS GREITINA APYTAKOS PROCESUS, MAŽINA APETITĄ, NUTUKIMĄ, GERINA FIZINĘ IR PSICHOLOGINĘ SAVIJAUTĄ.
GUARANA DIDINA PROTINĮ AKTYVUMĄ, PADEDA ĮVEIKTI NUOVARGĮ.
PADEDA ŠALINTI TOKSINUS IŠ KRAUJO, MAŽINA DUJŲ KAUPIMĄSI.
Kaina
Pardavimo kaina15,00 €

APIE PRODUKTĄ

GUARANA – miškuose augantis vijoklis, kurį nuo seno vartojo pietų amerikos gyventojai tiek gydymui, tiek ritualinėms apeigoms.
Guaranos uogose esantis guaraninas chemiškai panašus į kavos pupelių kofeiną, tačiau veikia daug ilgiau nei kofeinas. Išgėręs Iš guaranos pagaminto gėrimo, žmogus pajunta ilgalaikį energijos antplūdį.
Kitaip nei kai kurie stimuliatoriai, guaraninas, aktyvindamas smegenų veiklą, nesukelia nuovargio. Priešingai – mažina miego poreikį ir didina Ištvermę.
Svarbiausia, kad guaraninas veikia ilgai, energijos antplūdis, Išgėrus guaranos,vis stiprėja ir tęsiasi ilgą laiką, todėl poveikis Išlieka ilgiau, nei vartojant kavą.
Guarana aktyvina ne tik smegenis, bet ir medžiagų apykaitą, gerina virškinimą, mažina apetitą, todėl gali padėti numesti svorio. Įrodyta, kad vartojant guaranino galima netekti iki 10% kūno svorio.
Guarana ne tik pripildo kūną energijos, bet ir palaiko šIą būseną ilgą laiką. Ji greitina suvokimą, gerina smegenų veiklą, mažina protinį nuovargį. Tai lyg energijos užtaisas tiesiai Iš amazonės džiunglių, kuris suteikia energijos tada, kai jos ypač reikia.

GUARANA AKCIJA SUPERFOODS PIRK2

 

 

 

 

LINIJA